Pravidla Major a Minor svitků
****
Při rozbití zbraně od levelu 30 výše, se nabídne jedna vlastnost uložit na svitek pro použití na přepsání na jiné legendárce s těmito omezeními.
Legacy nejdou měnit, pokud legendární zbraň/předmět  potřebuje reforge (žlutý bar na ukazateli XP s nápisem Reforge), taková legendárka se také neukáže v seznamu dostupných pro tu legacy přesto že je možné tu legacy tam osadit později po provedení reforge. Classovém, možnou použít jen pro stejnné povolání postavy. Uložená legacy má tier pouze 2 (vždy, ať už byl před tím Tier 5 nebo T1), přepisovat jdou jen A legacy (označené hvězdičkou) na A legacy a B legacy (označené červenou kaňkou) na B legacy.
Nelze vložit legacy z dvojruční zbraně do jednoruční, pokud ta tu danou legacy nemůže mít (nemá ve standartní nabídce. Příklad. Brutal assasult damage u guardiánské dvojruční zbraně nelze vložit do guardiáncké jednoruční, protože sama jednoruční zbraň tuhle legacy nikdy nemůže mít). Nelze vložit Legacy, která už na zbrani je ! (zbraň se vubec nenabídne k přepsání). Lze nahrazovat legacy ze svitků z rozbitých 3 věkových legendárek do druhověkových a prvověkových. Není omezení mezi typy Zbraní Vyzkoušeno na B(minor) legacy targetted melee skill range z obouruční sekyry a jednoruční dýky 3věku do Obouručního a jednoručního kladiva druhého věku.
Svitky mají cílový level.
  • Svitek ze zdrojové legendárky levelu 51-59 muže být použit na cílovou leg. levelu 51-60
  • Svitek ze zdrojové legendárky levelu 60-65 muže být použit na cílovou leg. levelu 51-65
  • Svitek ze zdrojové legendárky levelu 65 muže být použit na cílovou leg. do levelu 70
Na svitku je napsáno případné omezení týkající se „one handed“ nebo „two handet weapons“ Jiné jsem neviděl, ale nevylučuji, že existují i další kombinace omezení.
****
Za návod ohromné díky kapitánovi Elsinorovi

Kdo je přítomen?

Právě přítomno: 3 hosté a žádný člen

Uživatelské menu

Odkazy

Lotro.com
Oficiální stránky hry The Lord of the Rings online
Ofic. forum
Oficiální US diskusní forum o hře
Správa účtů
Správa účtu u Turbine.
Lorebook.com
Povedené stránky Turbine o hře Lotro. Najdete zde přehled o řemeslech, monstrech a dalších důležitých věcí.
BurgZerg-traits
Stránky s přehledem virtues a deedů k jejich získání
Lotro steeds
Přehled všech ořů které lze ve Středozemi potkat