Kronika řádu Anarúth anaruth
2007 2008 2009 2010 2011
2012 2013  2014/2015

 

ROK 2010
 
12.ledna 2010
Samath Gul - hard mod
V tento den se našemu řádu podařilo poprvé zdolat tuto pevnost v Mirkwoodu v hard modu.

Učastníci: Andulien, Abheniel, Borsi, Coxonin, Filomin, Ravenkeep

 

17.ledna 2010
Proběhlo přijetí nových členů - Maryon, Arhien, Barahel
Zadní řada: Macropus, Arhien, Gandonar, Coxonin, Nimdol, Andulien, Giltanas, Barahel, Ravenkeep, Hirgondir, Ferweg
Přední řada: Gelarien(Harandir), Borsi, Miranori, Filomin, Illi(Dwargrn), Rozarka, Maryon

 

17.ledna 2010 Watcher
První uspěšný pokus byť jěště za pomoci členu z jiných kinů.
Borsi, Andulien, Harandir, Macropus, Giltanas, Filomin, Coxonin, Abheniel, Ravenkeep
Ruldin (Hope of Eriador), Gadawin(Hope of Eriador) , Paime(SeY)

 

7.února 2010 Watcher
Další uspěšný pokus stále ještě za pomoci členu z jiných kinů.
Osoby od levé strany: Sneckie(SeY), Frenak, Coxonin, Alker(vzadu), Filomin(vpředu),Miranel, Paime(SeY),
Borsi, Ravenkeep, Nimdol, Giltanas, Chavesi

 

24.února 2010 RP Konec, je čas rozloučit se tentokrat v mem podani, Miranori a Nimdol
Při studování historie řádu, knih a kronik jsme s polečně s mistrem Nimdol narazili na pergamen, který ležel v jedné knize. Dle písma a srovnáním s jinými zdroji jsme zjistili že pocházi z pera bývalého Velmistra Raisthira. Chceteli se dozvedět proč vzniknul a komu byl určen? Vydejte se hledat místo kde tehdy proběhla událost, která ovlivnila historii našeho řádu.
Místo historické události bylo rozšifrováno, jednalo se o část města Bree. Zde došlo k setkání Velmistra Raisthira a mistra Borondila. Zde byly probírány věci jenž ovlivňovaly náš řád:
Vítej mistře Borondile.
Borondil hovorí pevným hlasom ale v ociach sa mu na krátku chvílu zracila neistota.
Zdravím ta Velmajster Raisthir, prišiel som tak ako si žiadal. Tvoj list ma zastihol nepripraveného aj ked sa to dalo ocakávat. Taká je však povaha všetkých vecí ktoré menia naše cesty zo dna na den.
Raisthir souhlasí s Borondilem. Zavolal jsem té protože si byl jediný kterého jsem dokázal narychle sehnat. Nad řádem se vztahují bouřkové mraky. Vítej mistře Borondile. Někteří z našich rytířů se v poslední době začali chovat nepřiměřeně. Ohrožují tím náš řád a naši pověst.Hrozí nám rozkol a nerad bych aby se to zvrhlo na krev a meče.
Áno už dlhšie to pozorujem a zacína to byt coraz vážnejšie. Mnohí nesúhlasia s terajším vedením. Některi dokonca rád opustili.Naša samotná existencia je v  ohrození. Mec Anarúth a jeho posolstvo sa nesmie stratit.

Raisthir se zamyslí a ze smutkem v hlase se obrátí na Borondila.
Nic nehovor rozumiem. Vyrazím ešte dnes a budem sa snažit kontaktovat majstrov rádu.
Čekej mě za týden v sídle řádu při západě slunce.
 
K dalšímu setkání už nedošlo, Raisthir dlouho stál u rozvalin hradeb města a přemýšlel.
Raisthir má v hlavě težké myšlenky, ve svém srdci začína chápat že osud mu naložil na záda víc než zvládne unést, pomalu speje k rozhodnutí, které nebylo lehké. Netuším co se to s některými členy děje. Jako by se zamotávali do sítí zla. Možná je osud řádu aby se ztratil a upadnul v zapomění. Nelíbí se mi že se měníme na společnost podlých lhářů. Neustálé konflikty vytláčejí slušnost a respekt z našich rozhovorů. Znovu se nakrátko zamyslí, tentokrát jsou však jeho oči pevné a odhodlané. Ano jinak to nepůjde. Musím vyrazit zůstává ještě udělat poslední věc. Koneckonců jsem ještě stále Velmistr.
Nakonec sepsal dopis na rozloučenou. Borondil tento dopis našel v určený den na stole v sídle řádu.
Borondil sa nervôzne prechádza, hore dole, hore dole... Už je dávno po západe... Kde si priateľu. Zrazu zastane a všimne si na stolíku list s pečaťou Veľmajstra. List bol malý ale o to nástojčivejšie si žiadal pozornosť nášho kapitána. Rýchlo rozlomí pečať a začíta sa do listu... Číta z listu je zrejmé že Raisthir rezignoval, opustil rád a dal sa na cesty. poslednú vetu dočíta nahlas.
... a tak zanechávám rád v tvých rukou spolu s pokladnou a funkcí Velmistra. Věřím že nájdeš řešení na které jsem už já neměl sílu.
Ja a Veľmajstrom?! Také ambície som nikdy nemal. Podporovať druhov na bojovom poli to áno ale riadiť celý rád ? Rozhodovať o osudoch tej hŕstky rytierov čo tu ešte ostala ? Nie, nie. Je načase aby sa to vyriešilo hneď. Borondil niečo rýchlo píše s cieľom oboznámiť rytierov so situáciou.
Členovia rádu, ocitli sme sa v krízi aká nemá obdobu. Všetci poznáte jej príčinu a poznáte aj mňa. Verím že sa rozhodnete správne. Máte čas do do 22hej hodiny 22 dňa v mesiaci aby ste sa prihlásili o pozíciu Veľmajstra. Inak rád zanikne.
24. dne toho měsíce proběhlo setkání Borondila toho času Velmistra a Andulien budoucí Velmistryně:
Bud pozdravená Andulien z rodu Lorliasu z Velkého zeleného lesa.
Mae govannen Borondil
Na oznam ktorý som vypísal si sa prihlásila ako jediná s ucelenou víziou.
Moje vize řádu Anarúth je, se pokusit udržet tento řád i po tom všem co se stalo naživu a pri síle.
Vytvořit příjemné prostředí pro rytíře jak stávající tak nové. Vím, že to nebude vůbec jednoduché.
Tak jako meč Anaruth který vzniknul z úlomku mece Aranruth tak i já mám zájem znovu sjednotit tento řád. A chránit meč, jeho poselství a členy řádu.

Tvoja vízia nám ponúka perspektívu a nádej. Ako jediný kandidát budeš teda pasovaná za Velmajstra rádu a bude ti pridelené povinnosti privilegia a zodpovednost s tým spojená. Prichádzajú dni velmajsterky Andulien, kiež budú požehnanými.

Závěr RP eventu proběhnul takto.
Nimdol: To coho ste dnes boli svedkami, to bola minulost. To coho súcastou budete dnes je prítomnost. Velmajsterka Andulien viedla tento rád zodpovedne a úspešne od toho vecera po dnešný.
Miranori: Počas této doby síla našeho řádu rostla. Prišla nová krev. Oddanost, slušnost a tolerance se tu usídlily stejne jako my. Ne vždy jsme čelili jednoduchým rozhodnutím, ale byli jsme pevní vnitřně i navenek.
Nimdol:Prijmeš potvrdenie nášho sľubu vernosti rádu a veľmajsterke ako vyjadrenie našej vďaky a oddanosti?
Otázka byla směřována na Andulien, odpověd byla jednoduchá a byla zachycena následující kresbou.
Andulien: Ano, přijmu.
Zúčastnéné osoby: Filomin, Coxonin, Hoblin, Alker, Eldhaeven, Andulien, Dwargri, Anatan, Frenak, Borondil, Melobras, Lilka, Nimdol a Miranori
Nájemní herci Raisthiri,Borondili,Andulieni


Fiktivní zpráva - 24.února 2010 Bleskovka
Plná kašna ryb
Po RP eventu se malinko oslavovalo a tady se nejmenovanému reportérovi Miranorimu podařilo ulovit velkou rybu. Jak vídíte na přiložené dobové kresbě tak se Velmistryně Andulien natolik opila, že usnula v kašně bez spodního dílu oblečení. O to větší překvapení nastalo protože ryba nebyla jedna ale byly dvě  -to se jen tak nestává aby se v malé kašně našly dvě velké ryby- protože z kašny vylezl i mistr řádu Frenak a také bez kalhot. Co si o tom můžeme myslet, z ověřených zdrojů máme informaci že Velmistryně Andulien přibrala. A tady jsou dvě téze vysvětlující tento stav, buď se jedná o klasickou situaci kdy se má "prase u koryta dobře" nebo dlouho trvající románek Velmistryně Andulien s Mistrem Frenakem přinesl budoucí přírůstek dalšího člena do řádu. Rozuzlení tohoto stavu necháme na čase a uvidíme jestli Velmistryně Andulien bude v nasledujících chvílích potřebovat krejčího na přešití oblečení pod zvětšujícím se stavem tuku, nebo vyhledá dřevořezbáře na dětskou kolébku a nebo se bude zodpovídat před tribunálem za neumyslné zabití Miranoriho, kterého najdou pobodaného s její fletnou v srdci, přičemž bude její tvrzení že Miranori zakopl a nabodl se na její flétnu tucetkrát než se mu podařilo umřít s flétnou v srdci.
Prohlášení Velmistryně Andulien
Zdravím vás rytíři a mistři,
dlouho jsem se snažila skrývat co cítím k mistru Frenakovi. Urostlý bojovník v překrásném těžkém brnění, no kdo by neodolal, že? Jednoho krásného dne, kdy byla mohutná oslava, jsem se ocitla s mistrem Frenakem na kře ve Forochelu, mistr byl tak pozorný, že mne zahříval před zimou do doby než nás rytíři našli a konečně můj chtíč našel možnost abych si zadováděla, tak dlouho jsem na tuto chvíli čekala abychom byli osamotě, ale díky dotěrným členům řádu co mě pořád obtěžují, jsem se musela hlídat. Určitě si dokážete představit jak mohutné zahřívání dovádění to bylo a po měsíci jsem se necítila dobře. Proto jsem navštívila Růženu v Kraji a ta mi řekla, že budu mít krásné děťátko a ať se šetřím a opatruji pokud chci dostat Mistra Frenaka do chomoutu tak to mám hrát přes dítě, takže jsem začala tvrdit že to není pribývající tuk ale budoucí přírustek. Později mi Růžena zdělila, že mi musí říci něco velice důležitého. To miminko co se má narodit....... má být? že Mistr Frenak není jen takový "nabušený trouba" ale že má i špetku rozumu takže to s tím dítětem nemůžu hrát donekonečna, že mi na to neskočí, takže jsem to nakonec vzdala, zaskotačila jsem si a teď se poohlednu po jiném "nabušeném troubovi" , hmm vidím to na Borondila........
Prohlášení Mistra Frenaka
Trosku sa tu clovek pripije na oslave a uzije si s nadrizenou a z toho robite skandalozne zavery.. to bolo obycajne skotacenie nic viac. Jedine co sme s Andulien robili tak je ze sme svorne skotacili sa svorne plazili pripiti vo fontane bok po boku..A Miranori tam stal a vo vytrzeni krical "Plazenim vpred"..urcite si to ani sam nepamata  (Andlien to samozrejme hrala z dovodu spolupatricnosti, alkohol na nu nijako neucinkoval) nech ji byt ty zvrhly mistre a snazil se hajit jeji cest nez pochopil ze situace nezneuzil Mistr Frenak ale situace vyuzila naplno Velmistryne Andulien.
No a Frenak..ten sa drzi hesla - Co is nepamatam to sa nestalo ! To samozřejmě odpovídá popisu Růženy a jeho mužského pudu nehlásit se k potencionálnímu dítěti.
PS: Andulien nevod ich za nos ! Zadne dietko tady v kurzu nieje. Ja ta nelubim ja som zakukany do Mistryne Nimdol,  teba mam len na skotacenie.


27.-28. Února 2010 Helegrod
Výprava do Helegrodu. V sobotu se na tuto výpravu nakonec dostavil tucet odvážlivců.
Zadní řada: Alker, Talagad(Borsi), Miranel(Miranori), Nimdol, Coxonin, Meiraille
Přední řada mrňousků: Filomin, Melobras, Lilka, Anrilie, Borindil, Hoblin
Kresba znázorňující zdolání Storvaguna velitele Obrů.

V neděli se výprava rozrostla.

Zadní řada: Eldhaeven, Coxonin, Ravenkeep, Miranel(Miranori), Talagad(Borsi), Alker, Nimdol
Přední řada: Melobras, Borindil, Lilka, Filomin, Hoblin, Frenak, Anrilie
První pokus závěrečného draka nevyšel a proto se přivolaly posily: Markethia, Bombatar, Maryon
Nakonci výpravy došlo k chybě a po zásahu GM zůstaly mrtvoly dvou draků.
A tady je mrtvola druhého draka, jenž se nabodl na kůl před hradbami.

 

7.března 2010 Watcher
Další neuspěšný pokus, nicméně pózování před vstupem zabralo nějaký čas a výsledná fotografie si zaslouží zveřejnění.
Osoby od levé strany: Coxonin, Giltanas, Cuthir, Eldhaeven, Talagad(Borsi), Frenak, Bombatar, Andulien, Hoblin, Ravenkeep, Nimdol, Dwargri a vpředu ležící Miranel (Miranori)

 

12. Března 2010 Ettenmoors - OPEN RAID
Výprava do Ettenmoors za učelem snížení populace creepu. Výprava se podařila. RL se pro tuto výpravu stal Marialin (Outcasts). Za zmínku stoji výkon Talagada (Borsi) jenž svým léčením a resuscitačními schopnostmi nás udržoval v bojeschopném stavu, dále pak sesílatelů blesků všeho druhu Marialin a Dwargri jenž udržovali nepřátele podchlazéné a tudíž zpomalené, lovců Anrilie, Anatana, Halagana jenž svými přesnými ranami dělali z nepřatel chromé kusy bezbranně máchajícími zbraněmi kolem sebe, šampióny Coxonina, Frenaka, Haladririona a Svarandira jenž neustálými výpady zkrze masu nepřetel proráželi do zadních řad aby umlčeli jejich šamany ve svých barbarských obřadech, Arhiena a Loborica jako zástupce kouzelníků jenž společně se svým zvířecím doprovodem zmenšovali schopnost nepřátel v boji a Miranori jehož největším přinosem bylo zlepšování nálady a přiležitostní držení štítu nad hlavou lečitele při jeho práci.

Seznam účastníků: Frenak, Talagad, Coxonin, Arhien, Miranori, Anrilie, Dwargri, Anatan, Halagan (HoE), Loboric (HoE), Marialin (Outcasts), Halandirion (Outcasts), Svarandir (Outcasts) .


13.-14. Března 2010 Dar Narbugud
Dvoudenní výprava, které se zůčastnilo mnoho členů našeho řádu.Následující dvě kresby pocházejí z momentu nácviku před slepým.Následující slova jsou z úst Borsiho a jeho hodnocení nedělního večera:
Poté co nás několikrát zahnal na útěk skřet jménem Isthum sme ho nakonec zahnali my a narychlo na jeden pokus zkusili i Slepého který nás zahnal na útěk až v třetí fázi což je na první pokus většiny zúčastěných hodně dobrý výsledek. Z mého pohledu moc pěkná výprava, byl jsem nadšen zvláště bojem u Isthuma, už se těším na další.

 

20. Března 2010
Proběhlo přijetí nových členů - Cuthiric, Bombatar

Vzdálená řada zleva:Borindil, Anatan, Hoblin, Bombatar, Melobras, Lilka, Cuthiric
Vzadu u soudku zleva:Grolasis, Rolindel
Na pódiu zleva:Borsi, Andulien, Nimdol

 

16. Května 2010
Proběhlo přijetí nových členů - Grolasis, Idlariel

Nade dveřmi: Filomin, Lilka, Nimdol
Vzdálená řada zleva: Grolasis, Zagros, Tiaali, Giltanas, Yasuri, Ravenlore, Idlariel, Coxonin, Andulien
Přední řada zleva: Borindil, Miranori, Borsi, Nordon

 

16. Května 2010 Watcher

Vzdálená řada zleva: Giltanas, Ravenkeep, Andulien, Miranel, Idlariel, Nimdol, Coxonin, Talagad
Přední řada zleva: Lilka, Filomin, Borindil, Ruggy

 

29. Května 2010
Proběhlo přijetí nových členů - Tiaali , Girherd , Zagros

Vzdálená řada zleva: Morfh, Quelten, Zagros, Giltanas, Nimdol, Andulien, Tiaali, Girherd, Yasuri, Coxonin
Prostřední řada: Miranori, Borsi
Přední řada sedící: Ketth, Lilka

 

6.června 2010
Barad Guldur - první zabití Durchesta řádem AO
Hodnoceni Nimdol: "Naša premiérová  výprava do Guldurskej veže dopadla nad očakávania dobre. Veľmi som sa pri tom bavil. Gauntlet sa nám až na jeden ústup hneď na začiatku podaril bezproblémovo až k Durchestovi. No a Durchest samotný to bolo ešte väčšie prekvapenie lebo ten následne takisto padol na prvý pokus s metódou tankovania na preskačku medzi dvoma guardianmi. Následne sme sa ešte šli pozrieť čo nás čaká na ceste k Twinom avšak aj keď sme sa dostali celkom ďaleko jeden z nepriateľových černokňažníkov ktorý držal stráž na schodoch nás nie a nie pustiť ďalej. S prihliadnutím na neskoršiu hodinu sme sa teda rozhodli že tam znova vyrazíme inokedy."
Zadní řada zleva: Talagad, Frenak, Giltanas, Ravenkeep, Miranel, Andulien, Yasuri, Abheniel, Coxonin
Přední řada sedící: Filomin, Lilka, Hoblin

 

9.-11.července 2010
RL Sraz členů Anaruth Order v Orličkách
V pátek došlo k postupnému sjezdu všech účastníků. První část se začala sjíždět k Andulien domů. Postupně jsme se shromáždili v rekreačním zařízení a přebrali si pokoje a chatky. V sobotu jsme měli krátkou procházku ve stínu do nedalekého města kde jsme hráli hru - kdo najde restauraci kde nás pustí. Podívali jsme se na filmečky z DN a BG. Také stolní desková hra LOTRO byla vyzkoušena. Došlo i na sledování filmů. Také jsme si zahráli fotbal, světe div se ale skončil remízou. Mezi další činnosti patřilo testování alkoholických nápojů kde bych zmínil potvrzení titulu Inn league u nekterých členů. V neděli po snídani jsme se rozjeli do svých domečků.

Zadní řada: Acemanius, Meiraille, Maxmilian, Thoorh, Miranori, Nimdol, Hoblin, Anežka(od Eldhaeven), Eldhaeven, Almycha, Ravenkeep, slečna (od Ravenkeepa), Tiaali, Girherd, Hodrin

Sedící řada: Filomin, Borsi, Coxonin, Lilka, Andulien (+Andriánek), Giltanas, Frenak (+Tobiášek), Borindil, Dwargri

*** Andriánek a Tobiášek jsou děti od Andulien :)

Další fotografie:

od Frenaka http://picasaweb.google.com/MChromco/AOZraz#

od Coxonina http://coxonin.rajce.idnes.cz/Sraz_AO/

 

26.července 2010
Proběhlo přijetí nových členů -
Molbryt, Thoorh ,Cynthil, Saskardin


10.srpna 2010
Barad Guldur - první zabití The Twins of fire and shadow Morgaraf a Cargaraf řádem AO
Hodnoceni Borsi: "Určitě jsme ustanovili kinshipový rekord v umírání, tolik smrtí a wipe za večer jsem ještě nezažil. Žel nevíme přesně kolik jich bylo, tak ustanovme hranici rekordu k překonání na diplomatické hodnotě Nepočítaně :)Usmívající se
Aby se nezdálo že sme jen umírali, také sme z chodu poprvé v historii kinshipu na první pokus ten večer zabili Dvojčata, což bylo velice šokující asi pro všechny. Také jsme se dostali odhaduji tak na půl cestu k Nazgúlovi, ta část za dvojčaty kterou sme viděli byla až dětsky snadná oproti skupinkám před nimi. Rozhodně to byl velice zajímavý večer, na jednu stranu nás témeř všechny pobila skupinka pěti wightů hned na začátku (velice ostudná ukázka týmové nesouhry) a na druhou sme excelovali tam kde byli boje opravdu náročné. Velice se mi také líbilo že přes strašlivou úmrtnost (občas i 11 rytířů řádu za cenu jednoho jejich obrněného rytíře) si všichni zachovali vysokou morálku a chuť pokračovat.  Smekám a děkuji za moc pěkné zážitky." Jen doplním že odměnou byly dvoje rukavice místo jedněch.
Výprava se konala ve složení:
Coxonin, Andulien, Arhien, Hoblin, Miranel, Talagad, Girherd, Giltanas, Tiaali, Yasuri, Ketth, Ravenkeep

 

5.září 2010
Proběhlo přijetí nového člena -Zakkar
Zárověň je jmenován mistrem Coxonin, Lilka
*** Velmistr: Andulien, známí Mistři řádu: Borsi (Borondil), Frenak, Nimdol
, Miranoni, Coxonin, Lilka

Z leva zadní řada: Yasuri, Grolasis, Tiaali, Girherd, Zakkar, Ravenkeep, Alalya, Nimdol, Andulien, Frenak, Cynthil, Coxonin, Elsinor
Z leva prostřední řada: Hoblin, Saskardin, Dagond, Miranori, Berdic, Borsi
Z leva přední řada: Ketth, Lilka


7.září 2010
Barad Guldur - zabití Durchesta na HM v počtu 11 členů řádu AO

Z leva zadní řada: Frenak, Andulien, Nimdol, Yasuri, Miranel, Coxonin, Talagad, Girherd
Z leva přední řada: Ketth, Lilka, Hoblin


19.září 2010
RP Event: Rozloučení s Andulien (pasování nového Velmistra řádu)
Andulien : Zdravím Vás rytíři a mistři řádu Anarúth.  Vše důležité jsem již zdělila ve svém dopisu, který jsem Vám zaslala. Nemusíte se ničeho bát, svého nástupce jsem pečlivě vybírala. Novým Velmistrem se stává všudeznámí a zkušený mistr Miranori.
Miranori: Zdravím všechny členy řádu. Velice mě těší důvěra, kterou mi Andulien svěřila. Nesmíme zapomenout, co vše pro nás kdy udělala. Vzpomeňte si kdy vlastním úsilím a najmutým lovcem, který neměl nic společného s řádem, aby nedošlo k prozrazení, kde se nachází ztracený meč Anarúth. Našim cílem musí být aktivnější zapojení členů do bojů s nepřítelem. Častější snad lépe řečeno každodenní těžké boje budou mít zde místo. Musíme zintenzivnit naše výpady.
Odměnou nám bude bohatství ve formě barvy mého brnění. Nebudeme uznávat žádnou slabost, kdo jednou bude stát opodál, ten bude navždy stát mimo řád. Příliš mnoho povyku pro nic, tak bych shrnul ležérní chování členů ve středozemi,tohle už nebude tolerováno, nejsme spolek dělající vychazky a čajové dýchánky. Také bude vhodné aby se lup dělil ještě před výpravou,aby na výpravě nedocházelo ke zbytečným půtkám. Já doufám že nastínění nového směru řádu Vás motivovalo k lepším výkonům. CELÝ PROSLOV BYL ZÁMĚRNĚ KONCIPOVÁN JAKO HUMORNÝ, I KDYŽ NĚKTEŘÍ NEMOHLI UVĚŘIT SVÝM UŠÍM.
Nicméně nemohu přijmout tuto svěřenou důvěru a rozhodl jsem se, že nejvhodnějším nástupcem za Andulien bude čarodějka Gilmarilien Taliris.

Gilmarilien: Ztráta Andulien je obrovská, co si budeme nalhávat. Vyvedla řád z časů zapomnění a temnoty zase zpět na světlo, i když to vypadalo s řádem hodně zle. Samozřejmě Vám všem slibuji, že povedu řád stejným směrem, kterým ho Andulien vedla. Nadále budeme oslabovat Nepřítele na všech frontách a připravovat Vás s mistry na plánovanou velkou bitvu s Temným Pánem.
*** Velmistr: Gilmarilien(Andulien), známí Mistři řádu: Talagad(Borsi), Frenak, Nimdol, Miranoni, Coxonin, Lilka
Z leva zadní řada: Zakkar , Gilmarilien, Cynthil, Grolasis, ???, Tiaali, Girherd ,  ??? , Zagros, Coxonin, Elsinor, Frenak, Talagad, Giltanas
Z leva prostřední řada: Nimdol, Saskardin, Miranori, Borindil, Yasuri
Z leva přední řada: Berdic, Lilka, Ketth

 

23.října 2010
2. sebevražedná jednotka Dar Nagarbund
Borsi pravil:
"Hned první výprava přinesla nečekaný úspěch, na třetí pokus byli oba trolové v Dár Narbugudu zabiti výpravou o síle fellowshipu. Úžasná práce všech zúčastněných, každý pokus byl lepší a lepší až sme je dokázali porazit s pouhými pěti buffy na druhém trolovi. Moc děkuji, byl to výtečný zážitek a radost pohledět. Co se týče dalšího programu tím naše snažení nekončí, právě naopak. Ve Středozemi číhá mnoho výzev k pokoření, zabití trolů je jenom první krůček. Příští týden je svátek ve čtvrtek a rovnou se nabízí udělat si prodloužený víkend takže spíše dáme jenom něco malého (traity,menší instance na šperky...) a navíc v ta samá místa bude směřovat velká řádová výprava. Ten další týden se domluvíme kdy by se hodilo pokračovat dále do hlubin Dár Narbugudu kde číhají jedové sopky, Isthúma,Flagit a další oříšky k rozlousknutí."

Na fotce jsou: Ravenkeep, Coxonin, Symaeth, Lilka, Gilmarilien a Borondil

1.listopadu 2010
RP Event:
Anarúthské klání o nejlepšího jezdce a jeho oře
Borsi:
Ač přihlášena jako poslední, Gilmarilien i její kůň Asaril projeli celou trať nejrychleji ze všech zúčastněných. Saskardin sedlající vytrvalého poníka nesoucího jméno Sakura dojel vzápětí a hobitka Ketth nezaváhala tam kde zaváhali jiní a projela cílem jako třetí. Vítězům gratuluji a všem zúčastněným děkuji za účast.

 

7.listopadu 2010
Proběhlo přijetí nových členů - Alalya, Naracion, Deind, Aeneis, Natyriel

*** Velmistr: Gilmarilien(Andulien), známí Mistři řádu: Talagad(Borsi), Frenak, Nimdol, Miranoni, Coxonin, Lilka
Z leva zadní řada:Eldhaeven, Aeneis, Alalya, Cynthil, Nimdol, Gilmarilien, Tiaali, Girherd, Alarcawen, Coxonin, Talagad, Zagros, Naracion, Deind, Natyriel
Z leva přední řada: Thoor, Berdic, Yagur, Miranori, Lilka, Ketth

 

25.listopadu 2010
Annúminas - Ost Elendil
Annúminasu je počáteční hlavní město království Arnor na severu Eriadoru, založené 3320 Druhého věku dle Elendila.Ost Elendil byl sídlem moci v bývalém království Arnor. Obsahuje trůnní sál, odkud staří králové vládli jejich říši. Vchod se nachází na opevněném ostrově Tyla Annûn s výhledem na Annúminas ze severu.
Výpra řádu se rozhodla prozkoumat toto místo. Narazila zde na mnoho nepřátel a uspěšně výpravu zvládla. Odměnou jim byl pohled na na královský trunní sál.

Na fotkách jsou: Akihime, Anelka, Girherd, Timorin, Elsinor, Miranelka

 

26.listopadu 2010
2. sebevražedná jednotka Sammath Gul
Anatan pravil:
Dnes se vydala výprava složená z šampiona Coxonina, lupičky Keth, lovkyně Anelky a kapitánky Yasuri pokořit Sammath Gul. I přes zuřivou obrany věže se výpravě po několik nezdarech podařilo ztlouci pána věže Gorothula a následně i jeho pohůnka Demafeara.

Na fotce jsou: Coxonin, Keth, Anelka, Yasuri

 

6.prosince 2010
Byla jmenována mistrem: Ketth
*** Velmistr: Gilmarilien(Andulien), známí Mistři řádu: Talagad(Borsi), Frenak, Nimdol, Miranoni, Coxonin, Lilka, Ketth

Z leva zadní řada: Gillanor, Girherd, Tiaali, Yasuri, Coxonin, Grolasis, Andulien, Cynthil, Talagad
Z leva prostřední řada: Thoor, Saskardin, Miranori, Filomin
Z leva přední řada: Lilka, Ketth

 

7.prosince 2010
Watcher
Úspěšný pokus v počtu 9 členů.
Z leva zadní řada: Ravenkeep, Gilmarilien, Miranel, Yasuri, Girherd
Z leva přední řada: Timorin, Anelka, Almycha, Ketth

 

8.prosince 2010
RP Event - Po stopách Froda
Výpravné putování z Dna Pytle v Kraji do Hůrky, po stopách Froda a jeho přátel.
Na obrazcích jsou:Coxonin, Miranori, Ketth, Filomin, Gilmarilien, Talagad, Deind, Leali, Thoorh, Attanono, Klenotnik, Irid, Gillanor, Molbryt, Saskardin, Tiaali, Zagros, Zarean, Lilka, Mayareth, Berdic, Elheaven

 

12.prosince 2010
Byl povýšen na rytíře: Attanono
*** Velmistr: Gilmarilien(Andulien), známí Mistři řádu: Talagad(Borsi), Frenak, Nimdol, Miranoni, Coxonin, Lilka, Ketth

Z leva zadní řada: Morrain, Elverales, Presco, Soleus, Bragoth, Tiaali, Frenak, Talagad, Cynthil, Coxonin, Tinuretiel, Attanono, Deind, Gilmarilien
Z leva přední řada: Falldir, Girandella, Ketth, Lilka, Suillus, Miranori, Filomin

 

15.prosince 2010 Watcher
Dalśí uspěšný pokus.
Z leva zadní řada:Aenesis, Ravenkeep, Giltanas, Talagad, Miranel, Anatan, Alya, Elsinor, Girherd(chybí na fotce)
Z leva přední řada:Timorin, Ketth, Lilka

 

19.prosince 2010
RP Projížďka z Esteldinu směrem do Hůrky.
S přípravou materiálů pro film.

 

26.prosince 2010 RIFT
Na pokoření Balroga se nejprve vydala menší skupina devíti dobrodruhů, ke které se v závěru přidali další tři členové.
Z leva zadní řada: Borsi, Zagros, Thoor, Galhirt, Alalya, Coxonin, Borindil, Cynthil, Deind
Z leva přední řada: Attanono, Miranelka, Filomin

 

 

Kdo je přítomen?

Právě přítomno: 3 hosté a žádný člen

Uživatelské menu

Odkazy

Lotro.com
Oficiální stránky hry The Lord of the Rings online
Ofic. forum
Oficiální US diskusní forum o hře
Správa účtů
Správa účtu u Turbine.
Lorebook.com
Povedené stránky Turbine o hře Lotro. Najdete zde přehled o řemeslech, monstrech a dalších důležitých věcí.
BurgZerg-traits
Stránky s přehledem virtues a deedů k jejich získání
Lotro steeds
Přehled všech ořů které lze ve Středozemi potkat